Wypełnienia kwasem hialuronowym

Wypełnienia kwasem hialuronowym

Młoda skóra jest bogata w kwas hialuronowy. Odpowiedzialny on jest za prawidłowe utrzymanie nawodnienia, napięcia skóry. Z wiekiem produkcja kwasu spada, co objawia się widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy.

Obecnie najpopularniejszą substancją stosowaną do wypełniania zmarszczek i bruzd jest kwas hialuronowy.

1. Poziome zmarszczki czoła,
2. Zmarszczki gładzizny,
3. Linia brwi,
4. Zmarszczki okołooczodołowe,
5. Dolina łez,
6. Nos,
7. Modelowanie policzków,
8. Fałdy wargowo-nosowe,
9. Zmarszczki palacza,
10. Kontur ust,
11. Zmarszczki śmiechowe,
12. Linie marionetki,
13. Wypełnianie ust,
14. Kształtowanie brody.

Wypelnianie ust

Wypełnianie ust polega na wprowadzeniu do nich kwasu hialuronowego, co prowadzi do wygładzenia skóry i przywrócenia jej prawidłowego nawilżenia. W zależności od oczekiwań istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej, uwydatnienie łuku kupidyna oraz podniesienia kącików ust. W naszym gabinecie zabieg wykonujemy przy użyciu kwasu hialuronowego.

Dla kogo?

Zabieg jest wykonywany bez względu na wiek oraz płeć pacjenta. Korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Nasi lekarze otwarci są na prośby pacjenta i dołożą wszelkich starań aby spełnić wymagania i marzenia każdego pacjenta.
Dzięki znajomości anatomii, niwelują praktycznie do zera ryzyko powikłań i niepowodzeń.

POPRAWA PO WCZEŚNIEJSZYM NIEUDANYM POWIĘKSZANIU / MODELOWANIU UST

W naszym gabinecie rozpuszczamy nieudanie wstrzyknięty kwas przy pomocny hialuronidazy. Używamy najmniejszej potrzebnej ilości aby nadac, nowy w pełni zadowalający pacjenta efekt. Dzięki pełnej diagnostyce i doświadczeniu lekarza możliwe jest rozpoznanie nieprawidłowości (ziarniniaki, guzki) – odpowiednie leczenie i opieka.

Przed zabiegiem:

– nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem;
– w dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego;
– bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć makijaż z ust.
Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu

Zabieg:

Ponieważ okolice ust są bardzo wrażliwe, proponujemy pacjentom znieczulenie albo przy pomocy kremu znieczulającego ok. 40 min przed zabiegiem, albo przez znieczulenie stomatologiczne. Preparat kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany przez lekarza w skórę właściwą przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę.

W zależności od potrzeb pacjenta można korygować całą okolicę ust tzn:
– zwiększyć objętość wargi czerwonej;
– modelować kontur ust;
– wypełnić drobne zmarszczki wokół ust.

Po iniekcji miejsce wstrzyknięcia preparatu jest masowane celem jednolitej dystrybucji na całej powierzchni

Efekt:

Po wstrzyknięciu w usta, preparat wiąże wodę i powiększa ich objętość . Efekt utrzymuje się 6-9 miesięcy. Zaletą tego zabiegu jest to, iż pomimo wchłonięcia się preparatu widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry ust poprzez trwałe i aktywne nawodnienie skóry, poprawę elastyczności i napięcia. To wszystko za sprawą kwasu hialuronowego, który pozostawiony w skórze cały czas pracuje nad nią i stymuluje jak długotrwały zabieg kosmetyczny.

Po zabiegu:

Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło(solarium, promienie słoneczne, i sauna).

Przeciwwskazania:

– ciąża i karmienie piersią;
– stany zapalne skóry, infekcje (opryszczka);
– skłonności do blizn przerostowych (keloidów);
– choroby układu immunologicznego, immunoterapia;
– nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Po zabiegu powiększania usta są pełniejsze, nawilżone oraz mają ładny i głębszy kolor. W naszym gabinecie pracują doświadczeni lekarze, którzy pomogą w podjęciu decyzji co do zużytego preparatu i specyfiki zabiegu. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Możesz mieć powiększone usta delikatnie, lub bardzo widocznie, tak jak to robią gwiazdy z ekranu.

Cennik

Wypełnianie kwasem hialuronowym:
– 700 zł / 1ml

Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym:
– 800 zł