Wolumetryczny lifting twarzy

Wolumetryczny lifting twarzy

Z biegiem lat tłuszcz występujący naturalnie na twarzy zaczyna zanikać. Wraz z procesem starzenia się następuje stopniowy zanik tkanek podskórnych: twarz traci swoją objętość, zapadają się skronie i policzki (traci się zaokrąglone rysy twarzy).
Wolumetria twarzy polega na przywróceniu twarzy wyglądu z lat młodzieńczych bez użycia skalpela i innych inwazyjnych metod chirurgii plastycznej.
Zabieg polega na podaniu kwasu hialuloronowego w miejsca, gdzie widoczne są ubytki naturalnie występującego tłuszczu.

Działanie

Wolumetria opiera się na skorygowaniu objętości tkanek miękkich twarzy, przez co uzyskuje się efekt młodszego wyglądu. Jednocześnie, wolumetria poprawia zarys twarzy i udoskonala jej owal. Jest to zabieg, który odbudowuje objętość w tych obszarach twarzy, gdzie zmniejszyła się na przykład ilość tkanki tłuszczowej.

Efekt wolumetrii jest natychmiastowy i może utrzymać się od 9 do 18 miesięcy, Wypełniacze stosowane w wolumetrii są specyficzne, gęstsze od pozostałych, i dlatego dobre do przywracania objętości i modelowania twarzy.

Jak wygląda zabieg?

Wolumetria to bezbolesny zabieg przeprowadzany przez lekarza w znieczuleniu miejscowym. Najpierw lekarz ustala zakres korekcji, wstrzykuje kwas hialuronowy, a potem odpowiednio go rozprowadza w czasie zabiegu. Jest niewyczuwalny oraz niewidoczny. Czas takiego zabiegu to zaledwie 30 minut. Efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Dodatkowo, kwas zapewnia odpowiednie nawilżenie tkanek, przez co skóra wygląda młodo i naturalnie.

Efekty wolumetrii

Twarz odzyskuje swój młodzieńczy wygląd:

  • kości policzkowe są uwydatnione
  • zostają zredukowane zagłębienia podoczodołowe
  • kąt żuchwy zostaje wymodelowany
  • zostają uniesione kości policzkowe
  • poprawia się owal twarzy
  • wymodelowana tkanka nadaje policzkom pełny, młody kształt

Zabiegi z wykorzystaniem preparatu wysoko usieciowanego kwasu są wykonywane przez lekarzy mających doświadczenie w zakresie techniki podawania preparatu

Cennik:

Wolumetria twarzy:
– od 700 zł