Linerase – Nowa generacja Atelokolagenu

Linerase – Nowa generacja Atelokolagenu

Dominującą formą kolagenu (80%) w skórze człowieka jest kolagen typu I, który stanowi jej włóknistą podporę. Dzięki niemu skóra jest sprężysta, jędrna i gładka. Niestety już po 25. roku spada produkcja kolagenu. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, a na skórę działa efekt „grawitacji”.
Atelokolagen LINERASE to bioaktywny preparat do iniekcji stosowany przez wyspecjalizowanych lekarzy, który stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

LINERASE to jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I w formie iniekcji. Atelokolagen LINERASE preparat przeznaczony do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach od 1 zabiegu.

DLA KOGO TERAPIA?

LINERASE można stosować profilaktycznie już po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu.
LINERASE doskonale sprawdza się w redukcji rozstępów, leczeniu blizn zanikowych i potrądzikowych, zmarszczek, wiotkości skóry.

Cennik:

1 zabieg:
– 800 zł

4 zabiegi zalecane:
– 3200 zł
– 2800 zł przy płatności z góry