O nas

Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy

O nas

Oferujemy pełną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta oraz dobór odpowiednich zabiegów. Skupiamy się na estetyce oraz naturalności. W naszym gabinecie pacjent otoczony jest kompleksową opieką lekarską, zapewnia to poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.

Stacjonarnie przyjmujemy w Zielonej Górze. Współpracujemy również z gabinetami z innych miejscowości m. in. Wrocławia, Poznania, Gostynia, Prudnika. Zapraszamy na umawianie się na konsultacje oraz zabiegi zarówno w Zielonej Górze, jak i w powyższych miejscowościach. W trosce o dobro pacjenta stawiamy na ciągły rozwój. Podążamy za nowymi trendami i odkryciami medycyny estetycznej. Swoją wiedzę poszerzamy na licznych szkoleniach, warsztatach, kongresach. Medycyną estetyczną zajmujemy się od 8 lat. Nasze doświadczenie pozwala na dobranie odpowiednich zabiegów do uporania się z problemem, z którym zgłasza się pacjent. Pomagamy kompleksowo. Poprawiamy kondycję, zdrowie skóry.  Poprzez zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, nici, toksyny nadajemy twarzy nowy, lepszy, estetyczny wygląd. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Wiedza, doświadczenie i świadomość pozwalają  nam na zminimalizowanie wystąpienia powikłań. Pracujemy tylko na preparatach certyfikowanych i sprawdzonych.

Krzysztof Sidziński
Krzysztof Sidziński
lek. spec. chirurgii ogólnej
Ukończył kierunek lekarski na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej, którą ukończył w 2018r. Od początku swojej kariery medycznej interesował się rozwijaniem w kierunku stosowania zabiegów medycyny estetycznej u pacjentów. Ukończył liczne kursy z zaawansowanych zabiegów. Pomaganie i wydobywanie ukrytego piękna to jego pasja. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, nie powiela schematów. Pomiędzy pracą w szpitalu i 'Instytutem piękna' zawsze znajdzie czas na rozwijanie swoich pasji jakimi są podróże, sporty ekstremalne i wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna.
Karolina Tuz
Karolina Tuz
lek. dent., lek. med. estetycznej
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku medycyna estetyczna w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Odkąd pamięta chciała zostać stomatologiem oraz wydobywać piękno z pacjentów przy pomocy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Nie wyobraża sobie innej ścieżki życiowej. Pracę traktuje jako pasję i z sercem podchodzi do każdego pacjenta. Jej motto : 'wybierz pracę którą kochasz, a już nigdy nie będziesz musiał pracować". Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach i kongresach. Oprócz pracy uwielbia podróżować i odkrywać nowe miejsca. Miłośniczka wielu sportów i aktywności fizycznej.